COVİD 19 SİPERLİK YETİŞKİN VE ÇOCUK

COVİD 19 SİPERLİK YETİŞKİN VE ÇOCUK

DÜNYA'YI VE ÜLKEMİZİ ETKİSİ ALTINA ALAN COVİD 19 VİRÜSÜ AĞIZ VE GÖZ YOLUYLA VÜCUDA GİRMEKTEDİR. DÜNYA DA VE ÜLKEMİZDE BİLİM ADAMLARI BU VİRÜSE KARŞI İLAÇ YA DA AŞI BULMA ÇALIŞMALARINI HIZLA SÜRDÜRMEKTEDİR. ANCAK ANLAŞILDIĞI ÜZERE BU VİRÜS BİR SÜRE İNSANLIĞA ZARAR VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BU ANLAYIŞ İLE HEM YETİŞKİNLERİN HEM DE ÇOCUKLARIN RAHATLIKLA KULLANABİLECEKLERİ SİPERLİKLER TASARLADIK. ÜSTELİK FDA KALİTE SERTİFİKALI

ÜÇ ÇEŞİT SİPERLİK YAPTIK

1)YETİŞKİNLER İÇİN KLASİK

2)YETİŞKİNLER İÇİN MASKE TAKILABİLİR ÖZELLİKTE

3)ÇOCUKLAR İÇİN MASKE TAKILABİLİR ÖZELLİKTE

 

MASKE TAKILABİLİR ÖZELLİK ÜLKEMİZDE VE DÜNYA DA İLKTİR VE PATENTLİDİR. PİYASADA BOLCA BULUNAN ÜRÜNLERDE MASKENİN YÜZE TUTULMASINI SAĞLAYAN LASTİKLER KULAĞA YA DA BAŞA BAĞLANMAKTADIR. BU DURUM UZUN SÜRELİ KULLANIMLARDA İNSANLARDA KULAK VE BAŞ AĞRISINA NEDEN OLMAKTADIR.

GELİŞTİRMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNÜMÜZDE İSE MASKE SİPERLİK ÜZERİNDE BULUNAN ASKILARA TAKILIR. DOLAYISIYLA MASKE NE KADAR TAKILIRSA TAKILSIN VÜCUDA BİR ZARAR VERMEZ. KULAK VE BAŞ AĞRISI YAPMAZ. ŞEFFAF KISIM KALINDIR. YIKANABİLİR, UZUN SÜRE KULLANIM SAĞLAR. AYRICA ŞEFFAF KISIM KALİTESİ NEDENİYLE GÖZLERDE AĞRIYA NEDEN OLMAZ.

Powered by Bilgeweb