NEDEN OKİL KİLİT ALMALIYIM?

NEDEN OKİL KİLİT ALMALIYIM?
NEDEN OKİL KAPI SABİTLEME KİLİT SİSTEMİ ALMALISINIZ?

 

     Okil Kapı Sabitleme Kilit Sistemi 15 yıllık  gözlem sonucunda geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistemde okullarımızda öğrenci güvenliği baz alınmıştır.
     İlk çıktığı günden bu yana onlarca model tasarlanmış, içlerinden en mükemmel olanları seçilmiş ve seri olarak üretilmeye başlanmıştır. Bütün parçaları ayrı ayrı bir mantık çerçevesinde geliştirilmiştir. Piyasada bulunan en kaliteli malzemeler seçilmiş, şekillendirilmiş ve kilit haline getirilmiştir. Okil Kapı Sabitleme Kilit Sisteminin her parçasının ayrı bir anlamı vardır.
     İşi taklit etmek olan fikir hırsızlarının bu gerçekleri görebilmesi imkansızdır. O yüzden OKİL ülkemizin en bilinen Okul Güvenlik ürünleri markasıdır.
     Okil olarak ürettiğimiz hiç bir ürün bu güne kadar arıza yapmamış, öğretmenlerimizi zorda bırakmamıştır.
     Yapılan montaj, bir ürün için ülkemizde yapılabilecek en sağlam montajdır.  Bu anlamda OKİL okullarımıza montaj anlamında da yepyeni bir anlayış kazandırmıştır. Artık OKİL okullarımızda kalitesinden montajına bir ölçü olmuş ve okul yönetimlerimiz yaptıracakları her işte OKİL kalitesini emsal gösterir olmuşlardır.
     OKİL kapı sabitleme kilit sistemi ürün gamını giderek geliştirmektedir. Bütün bunlar okullarımızdan gelen talepler doğrultusunda olmaktadır. Okullarımız artık OKİL markasının bir kalitenin sembolü olduğunun farkındadır. Bu nedenle gerek düz oluklu kırılmaz kapı kollarımız gerekse okul pencere emniyet kelepçelerimiz okullarımızın kullanım özellikleri dikkate alınarak tasarlanmıştır. Tasarlanan bütün ürünler Türk Patent Enstitüsünce Tescillenmiştir. Ancak fikir hırsızları yaptıkları ufak değişikliklerle taklitlerimizi yapabileceklerini sanmaktadırlar. Yalnız unuttukları bir şey var. Geliştirdiğimiz bütün ürünler bir icat tır. Bir tasarım değildir. Bu ürünlerin bizden öncesi yoktur. Herşey bizimle başlamıştır. O halde bu zanlılar yaptıklarının suç olduğunun farkında dahi değildirler. Üstelik bu cahiller Türk Patent Enstitüsünüde yanlış yönlendirmekte ve Faydalı Model almaktadırlar. Faydalı modelin en önemli özelliği her başvurana veriliyor olmasıdır. Bizim bu konuda aldığımız 2011 tarihli bir faydalı model belgemiz; 2015 yılında da müracaat ettiğimiz ve sonuçlanmak üzere olan bir incelemeli patent dosyamız vardır. Dolayısıyla Kapı Sabitleme Kilit Sistemi bir buluşun adıdır. Onu yuvarlakta yapsalar, kare de yapsalar, şekilden şekle de soksalar yaptığı iş kapı sabitlemek olan bütün ürünler bizim kapsamımız altındadır. Bu nedenle geçte olsa Adaletin geleceğini biliyoruz.  
     OKİL dışında satılan bütün ürünler bir yılını doldurmadan bozulmakta ve işlevini yapamaz hale gelmektedir. O halde bir ürünü anlatan en önemli özellik kullanıcıların görüş ve düşünceleridir. Yıllardır ürünlerimizi kullanan okullarımız, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ürünlerimizin en büyük referansıdır. OKİL kilit bu güne kadar kapı kapı dolaşarak satış yapmamıştır. Sadece ve sadece kullanıcılarımızın memnuniyetlerini çevre okullarıyla paylaşmaları sonucunda yayılmıştır. En büyük reklam müşteri memnuniyetidir. OKİL'in sahip olduğu en büyük sermayesi işte bu müşteri memnuniyetidir.
     OKİL taklitçileriyle hukuk mücadelesine devam etmektedir. Ankara da bir firma, İstanbul da iki firma mahkemeye verilmiş ve dava süreci halen devam etmektedir. Adalete inancımız tamdır. Umuyoruz ki en kısa sürede hak ettiğimiz sonuca ulaşırız.
Saygılarımızla
Powered by Bilgeweb